KONST / Litografier / Färglitografi 14808326
nr 1480 8326
Paul René Gauguin
(1911-1976), Danmark
"De leende fiskene". Signerad, numrerad 246/360, daterad 1968. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:03:49
29/7 17:21:39
Paul René Gauguin
Läs mer om Paul René Gauguin